FOTOGRAFIA KULINARNA

Pasja...

Pierwsze spotkanie z fotografią kulinarną miałam w serwisie Pinterest. Jak można robić tak piękne zdjęcia? - pomyślałam. Zakochałam się. Założyłam bloga FoodDiary, żeby nauczyć się robić piękne zdjęcia jedzenia. Dziś pasja stała się moją pracą.

DIGITAL MARKETING

Doświadczenie...

Z wykształcenia jestem psychologiem biznesu. Od lat zajmuję się sprzedażą internetową, digital marketingiem oraz tworzeniem stron internetowych. Internet jest moim środowiskiem naturalnym. Pomagam przedsiębiorcom wypromować ich biznesy w sieci. Sprawdź, co mogę zrobić dla Twojej firmy.

fotografia kulinarna

Ostatnie realizacje

Oferuję kompleksową usługę: opracowanie przepisów, przygotowanie potraw, stylizację, wykonanie zdjęć oraz postprodukcję.

Pracuję zdalnie – wystarczy, że wyślesz do mnie swoje produkty, a ja zajmę się resztą. Zdjęcia wykonuję w domowej pracowni w Warszawie, dysponuję własną kolekcją teł i akcesoriów do zdjęć, co obniża koszt współpracy. 

Wśród moich Klientów znaleźli się m.in.: Polskie Linie Lotnicze LOT, Makarony u Piesiów, Minuta Osiem, Just Diet Catering, Costa Coffee.

Wystawiam FV.

FOTOGRAFIA KULINARNA

Wybrane realizacje