ZACZNIJ TUTAJ

Cześć! Nazywam się Paula Simińska i jestem autorką tego bloga, na którym gotuję, podróżuję i fotografuję. Poznajmy się!

Kiedy wyprowadzałam się z rodzinnego domu potrafiłam zrobić w kuchni 3 rzeczy – jajecznicę, sernik na zimno i bałagan. Nigdy nie ciągnęło mnie do kuchni, w której świetnie sprawdzała się moja mama. Sytuacja zmieniła się, gdy zamieszkałam sama i musiałam wcielić się w rolę pani domu. Właśnie wtedy odkryłam swoją pasję do gotowania i fotografii kulinarnej, co stało się bodźcem do założenia tego bloga.

Uwielbiam szeroko pojęty minimalizm. Jestem estetką – zwracam uwagę na wygląd ludzi, jedzenia, otoczenia. Lubię kreować wokół siebie ładną przestrzeń. Mam słabość do pięknych przedmiotów. Jestem uparta w dążeniu do celu, spełnianiu marzeń i obronie swoich przekonań. Kocham podróże i fotografię, Włochy, Francję i Nowy Jork ♥ W przyszłości chciałabym wydać własną książkę kucharską i prowadzić klimatyczną knajpkę w jakiejś pięknej, starej kamienicy.

fooddiary.pl to mój sposób wyrażania siebie. Blog pisany z pasji. Sama mianuję go blogiem kulinarno-podróżniczym o gotowaniu, jedzeniu i smakowaniu życia. Będzie mi bardzo miło, jeśli do mnie dołączysz! Znajdziesz mnie tutaj:  Facebook | Instagram Pinterest 

fooddiary.pl

Daj koniecznie znać, co sądzisz o moim blogu! Twoje uwagi są dla mnie bezcenne ♥