KONTAKT/WSPÓŁPRACA

Witaj! Jeżeli interesuje Cię nawiązanie współpracy, prześlij swoją propozycję na adres fooddiarypl@gmail.com. Każdą propozycję rozpatrzę i wycenię indywidualnie. Jestem otwarta na różne formy współpracy z zastrzeżeniem, że podejmę się promocji wyłącznie marek i produktów pasujących do podejmowanej przeze mnie tematyki i mojego stylu życia.

Z przyjemnością podejmę współpracę w zakresie wpisów na blogu z lokowaniem produktu, promocji marki w moich kanałach social media, stylizacji potraw i fotografii kulinarnej, wyjazdów sponsorowanych, czy warsztatów kulinarnych i fotograficznych.

fooddiary.pl to blog kulinarny z fotografią w tle, założony w sierpniu 2016 roku. Jest to miejsce odzwierciedlające moją pasję i zaangażowanie do gotowania, stylizacji potraw i fotografii kulinarnej. Na blogu znajdziesz przede wszystkim moje autorskie przepisy oraz fotografie, a także wspomnienia i zdjęcia z podróży. Nie brakuje tu również wpisów związanych z fotografią kulinarną. Poniżej aktualne, miesięczne statystyki bloga według Google Analytics:

 

Poza blogiem, społeczność buduję również na Facebooku (@fooddiarypl), który jest przedłużeniem mojego bloga oraz na Instagramie (@fooddiarypl), który służy mi jako galeria wykonanych przeze mnie zdjęć kulinarnych oraz tych z podróży.

Tekst i zdjęcia na moim blogu należą do mnie chyba, że zaznaczono inaczej. Nie zgadzam się na kopiowanie i wykorzystywanie moich zdjęć w internecie, ani publikacjach drukowanych bez mojej zgody. Jeżeli chcesz skorzystać z zawartości mojego bloga prześlij swoją propozycję na adres fooddiarypl@gmail.com.

Zapraszam do kontaktu!

Paula Simińska

e-mail: fooddiarypl@gmail.com

Facebook | Instagram Pinterest